- Materiaali :
- 100 % polyesteriä
- Hoito :
- Käsinpesu
- Tuotenumero :
- 7E6W
- Palautus :
-
Kyllä
- Katso palautusehdot
-
Saatavuus :
-
Ainutlaatuinen Koko 7E6WU01
Sankaritarkaksikko loistaa supersankariteemaisessa illassa!
Tämä pukukaksikko koostuuWonder Woman -asusta™ klassikko naisille ja Wonder Woman Justice League™ tytöille, täydellinen karnevaaliin tai supersankari-aiheiseen juhlaan. Yhdessä he kokoontuvat ikonisina supersankareina, jotka ovat valmiita hyökkäämään. pelasta maailma.
Naamio Wonder Woman™ klassikko naisille, virallisella lisenssillä, sisältää olkaimeton mekon, viitta, tiaran, pari saappaat ja hihansuut. Olkaimeton mekko satiinikankaasta Siinä on kuuluisan sankarittaren logo ja integroitu vyö imartelevan siluetin luomiseksi. Punainen viitta, kaulan ympärille, tuo pukuun dynaamista kosketusta. Ikoninen kultainen tiara, punaiset saappaat ja hopeiset hihansuut täydentävät täydellisesti tämän asun, joka on ihanteellinen ilmentämäänWonder Womanin voimaa ja eleganssia.
The puku Wonder Woman Justice League™ tytöille, myös virallisesti lisensoitu, koostuu mekosta, päänauhasta, hihansuista ja käsivarsinauhasta. Hihattomassa mekossa punainen toppi yhdistyy kukkakuvioon. sininen sukkahousu, korostettu kultaisella reunalla ja keltaisella vyöllä "W". Harmaat ja keltaiset hihansuut peittävät kyynärvarret, kun taas ohut mansetti on kulunut käsivarren yläosassa. Keltainen otsapanta koristeltu Keskellä oleva tähti täydentää tämän asunsankarillisellasuulla.
Näillä naamioilla äiti ja tytöt voivat yhdistää voimansa tullakseen ikonisten supersankareiden kaksoksi, joka on valmis elämään omaa elämäänsä. voita kaikki pukujuhlat!