- Asusteet :
-
- Mekko, jossa on kultainen paljettikuvio
- Materiaali :
- 100 % polyesteriä
- Hoito :
- Käsinpesu
- Tuotenumero :
- 7BN3
- Palautus :
-
Kyllä
- Katso palautusehdot
-
Saatavuus :
-
3-4 vuotta (94-109 cm) 7BN3E439, 4-6 vuotta (109-124 cm) 7BN3E440, 7 - 8 vuotta (124 - 136 cm) 7BN3E441
Niin kaunis prinsessa!
Tämä Rapunzel™-naamiaisasu tytöille on virallisen Disney™-lisenssin alainen.
Mekko on tehty satiinikangasta. Se on puolipitkä ja väriltään vaaleanpunaisen ja violetin sävyinen. Päällä on pieni koru, jossa on Rapunzel™, sekä vaaleanpunaisia nauhoja, jotka antavat mekolle korsettiefektin. Hihat ovat lyhyet ja paisutetut, ja niissä on vaaleanpunainen tyllihuntu.
Alhaalla on fuksianvärinen hame, joka on koristeltu kultaisilla paljeteilla, mikä antaa puvulle todella ruhtinaallisen ja kuninkaallisen tunnelman.
Tämän Rapunzel™-naamiaisasun avulla pikkuinen muuttuu kauniiksi Disney™-prinsessaksi! Täydellinen tilaisuuksiin, kuten karnevaaleihin, naamiaisiin tai koulunäytökseen!